İlkbahar Mini Etek Kombinleri

0 18

Sıcaklıkların artmasıyla son günlerde bayanlarda dolaplarında yer alan giysilerini değiştirmeye başladılar bile. İlkbaharın en çok tercih edilen kıyafetleri arasında yer alan mini etekler ise başarılı kombinler ile günlük hayatın ayrılmaz bir parçası olmaya aday. Mini etek kombini denildiği zaman akla ilk gelen hiç kuşkusuz uzun çizmeler oluyor. Süper mini olarak tabir edilen çok kısa etekler ile diz üstü çizmeler büyük bir uyum sağlarken hemen diz üstünde yer alan mini etekler için ise daha ziyade uzun çizmeler giyilirse daha etkileyici bir görsellikle elde edilmiş oluyor.

Kışın en vazgeçilmez aksesuarları olan çizmeler ilk baharın yağmurlu günlerinde yine bayanların imdadına yetişerek mini etek kombinleri için iyi birer seçenek sunuyor. Siyah blazer ceket, içine giyilen şık bir beyaz gömlek ve yine renk uyumunun yakalandığı siyah takılar ile mini etek kombinleri arasında yerinizi sizde alabilirsiniz. Ancak ben bu kadar resmi giyinmek istemiyorum biraz daha spor giyinmek istiyorum diyorsanız spor mini etek modelleri arasından seçim yapmanız gerekiyor.

Düz bir babet ayakkabı ile tamamlayacağınız spor mini etek kombinleri özellikle de genç kızların en çok tercih ettiği kombin türleri arasında yer almaktadır. Gençlerin ve her daim kendini genç hissedenlerin başarı ile taşıyacakları bu kombinler düz babetlerin yanı sıra aynı zamanda spor ayakkabı modelleri ile de tamamlanabilmektedir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.