2020 Büyük Beden Abiye Modelleri

0 13

Kilo fazlalığı olan kişiler için özel olarak tasarlanan büyük beden abiye modelleri vücut kusurlarını örtecek şekilde dizayn edilmektedir. Özellikle de vücutları ile barışık olmayan bayanların kendilerini bu kıyafetlerin için de çok daha kusursuz görmelerini sağlayacak abiye modelleri üzerinde çalışan tasarım firmaları aynı zamanda küçük hilelerle giyen kişilerin bir kaç beden küçük görünmesini sağlayacak dokunuşlarda bulunmaktadır. Ülkemize büyük beden abiye denildiği zaman akıllara gelen ilk markalardan biri Faik Sönmez markası olarak öne çıkmaktadır. Faiz Sönmez büyük beden abiye modelleri özellikle de iddialı olan ve özgün tasarımlar arayan bayanlara hitap etmektedir.

Bir diğer büyük beden markası da Sumak’tır. Sumak büyük beden abiye modelleri son derece şık tasarımları kadar uygun fiyatları ile de beğenilmektedir. Marka büyük bedende moda tasarımcıları tarafından çok sık tercih edilmeyen mor ve yeşil gibi iddialı renklere yer verirken yine genç büyük beden giyimine uygun olan özgün çizgileri ile fark yaratmaktadır.

Büyük beden elbise seçerken bazı püf noktalara dikkat edildiği takdirde seçilen abiye elbise modelleri üzerinizde çok daha güzel görünecektir. Elbise seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta kesinlikle vücut hatlarınızı tam olarak ortaya çıkaracak kadar dar kıyafetler seçmemenizdir. Biraz bol ve dökümlü olan kıyafetler sandığınızın aksine sizi daha fazla kilolu göstermek yerine vücut kusurlarınızı örterek daha şık bir görümünün ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.